Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

Архів категорії ‘Вентиляція’

1920_wallpaper-1-1024x640

     Компанія «Галмікроклімат»  – провідний експерт з інженерних рішень в сферах кліматизації, водопостачання та водовідведення, повітряного та традиційного (радіаторного) опалення, а також утеплення методом нанесення пінополіуретану.

     Пропонуємо такий комплекс послуг

     ⇒ Вентиляція (розрахунок проекту, підбір обладнання, виготовлення повітропроводів, монтаж системи, пусконалагоджувальні роботи та подальше сервісне обслуговування)

     ⇒ Кондиціонування (підбір найоптимальнішого варіанту саме для Вас, монтаж та сервісне обслуговування)

     ⇒ Опалення (розрахунок потужності котла, підбір схеми опалення, монтаж та сервісне обслуговування системи)

     ⇒ Водопостачання та водовідведення (розрахунок, монтаж та сервісне обслуговування)

     ⇒ Утеплення приміщень (нанесення пінополіуретану методом напилення на різного роду поверхні, утеплення фасадів різного роду теплоізолюючими матеріалами (пінопласт, мінеральна вата і т.д.)

     ⇒ Виготовлення твердопаливних повітряних печей

     ⇒ Автономні системи каналізації з очисними спорудами (розрахунок та встановлення)

     Звертаємо Вашу увагу на те, що ми тісно співпрацюємо з дизайнерами та архітекторами в процесі розрахунку та проектуванні інженерних систем. Це дозволяє максимально врахувати всі побажання Замовника та втілити в життя найвибагливіші та найоригінальніші ідеї.

     Ми прагнемо, щоб наш клієнт отримав, високоякісну, енергоощадну систему, з невисокими експлуатаційними витратами. Економне використання вичерпних джерел енергії – це ідеологія цивілізованого, сучасного світу – це наша з Вами ідеологія.  Ми допоможемо Вам втілити в життя Ваш проект, Вашу ідею.

Відкритість перед Замовником сьогодні – запорука нашого успіху завтра!