Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

Економічність. Тепло виробляється безпосередньо в приміщенні, що нагрівається і практично цілком витрачається за призначенням. Завдяки прямому спалюванню палива без проміжного теплоносія досягається високий тепловий ККД всієї системи опалення: 80-95%. Застосування програмованих термостатів забезпечує можливість додаткової економії від 5 до 25% теплової енергії за рахунок функції «чергового режиму» – автоматичної підтримки температури в приміщенні в неробочий час на рівні +5-7 ° С.Мала інерційність. Агрегати систем повітряного опалення в лічені хвилини виходять на робочий режим, а за рахунок високої оборотності повітря, приміщення повністю прогрівається всього за кілька хвилин. Це дає можливість оперативно і гнучко маневрувати при зміні потреб в теплі.

Відсутність проміжного теплоносія дозволяє відмовитися від системи водяного опалення. У зимовий час відсутній ризик розморожування калориферів та системи опалення у разі тривалого відключення системи. Охолодження навіть до глибокого “мінусу” не призводить до розморожування системи.

Високий ступінь автоматизації дозволяє виробляти саме ту кількість тепла, яка є необхідною. У поєднанні з високою надійністю газового устаткування це значно підвищує безпеку системи опалення.

Найменування Водяне опалення Повітряне опалення
Гарантія 2 роки 5 років
Термін служби 10-15 років 25-40 років
Час нагріву на 10 С 6 год 30 хв
Експлуатаційні витрати 100% 70%
Можливість замерзання системи Так Ні
Втрата теплоносія Так Ні
Вентиляція Ні Так
Зволоження Ні Так
Очищення повітря Ні Так
Клімат-контроль Ні Так
Можливість зонального керування (по кімнатах) Ні Так

 

Обігрівачі канального типу підтримують тепло у Вашому будинку в холодну пору року та є важливою частиною системи кондиціювання в жарку пору року. Частиною такого обігрівача є газовий пальник, де відбувається згорання газу. Вироблене тепло подається в теплообмінник, а потім передається в повітря. Повітропроводи, встановлені в прихованих місцях, поширюють тепле повітря по приміщеннях Вашого будинку. Токсичні речовини, такі як чадний газ, що виробляються при спалюванні палива, виводяться назовні через окремий канал.

Основним елементом системи є піч повітряного опалення, яка підтримує тепло у Вашому будинку в холодну пору року і є важливою частиною системи кондиціювання в жарку пору року. Наш обігрівач працює не просто тихо, а безшумно, оскільки звукоізоляційний блок знижує рівень шуму до мінімуму. Завдяки спеціальним підшипникам, які не перегріваються, вдалося прибрати вентилятор для охолодження мотора й усунути пов’язаний з його роботою шум.

Головною частиною обігрівача канального типу є теплообмінник. Якщо треба зволожувати повітря – в повітропровід ставиться зволожувач, якщо треба охолоджувати повітря – в систему вставляється випарник, а поза приміщенням ставиться компресорно-конденсаторний блок.

Важливим елементом системи є термостат, який ставиться в будь-якому приміщенні і при досягненні виставленої температури відключає газ у печі. Відповідно при зниженні температури термостатом видається сигнал на горіння газу в печі – нагрівання повітря, а влітку управляє роботою кондінціонеров.

Принципова відмінність систем повітряного опалення в тому, що обігрів теплим повітрям відбувається без проміжних ланок таких, як труби та радіатори. Це забезпечує більш високий ККД. Система дозволяє за 35-40 хвилин підняти температуру від -10 oС до +22 oС. Далі включається автоматика, яка при хорошій теплоізоляції будинку працює в надекономічним режимі для підтримки заданої температури. Повітронагрівач протягом доби включається 3-4 рази на 10-15 хвилин. Все це дає Вам більше тепла при меншій витраті енергії.

Системи повітряного опалення виробничих приміщень (складських, технічних тощо) забезпечують низьку вартість їх експлуатації. Це досягається за рахунок виключення витрат на будівництво та утримання громіздких котелень і теплотрас, а також виникнення аварійних ситуацій, пов’язаних з розморожуванням системи. У порівнянні з традиційним водяним опаленням повітряне опалення забезпечує значну економію як капітальних витрат (не менше, ніж на 30%), так і експлуатаційних витрат (більш, ніж на 50%).

Джерело http://www.ctm.net.ua/air_heating.html

Відповісти