Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

При виборі обігрівача, перш за все, потрібно орієнтуватися на розмір кімнати, де він буде встановлений. За загальноприйнятим мірками на 10 квадратних метрів площі необхідно 1 КВт потужності обігрівача. Так само велике значення має кількість вікон і якість теплоізоляції стін, чим більше вікон, тим більша потужність обігрівача буде потрібно. Існує кілька різновидів обігрівачів, кожен з яких має свої особливості та характеристики.

Масляний обігрівач.

В основі своєї конструкції має герметичний сталевий корпус, усередині якого знаходиться тен. Корпус наповнений маслом, яке виконує функцію теплоносія. При включенні в мережу масло нагрівається, температура його може досягати 150 градусів. Масло, в свою чергу, нагріває стінки радіатора, який передає своє тепло навколишньому повітрю. Деякі моделі оснащені вентилятором, що дозволяє прискорити циркуляцію гарячого повітря в приміщенні, значно прискоривши нагрівання повітря. Також є термостат, який відключає обігрівач, коли температура повітря в приміщенні стає комфортною. Якщо температура починає падати, обігрівач знову включається. Обігрівачі такого типу надійні, довговічні, добре зберігають тепло довгий час навіть після відключення і абсолютно безпечні.

Існують обігрівачі конвекторного типу, в яких тепло передається в кімнату за рахунок циркуляції повітря. У корпусі конвектора є тен з ребрами, які збільшують тепловіддачу. Принцип роботи досить простий: холодне повітря потрапляє в конвектор знизу, всередині нагрівається і виходить зверху через отвори. Завдяки такій конструкції приміщення швидко прогрівається через те, що холодне повітря, яке накопичилося на підлозі швидко втягується приладом і нагрівається. Потужність варіюється від 500 до 3000 Вт. Конвектори оснащені термостатом для економії електроенергії і підтримки комфортної температури. Конвектор можна підвісити на стіну або встановити на спеціальні ніжки, що дозволить вписати його в будь-який інтер’єр. Захист від вологи дозволить встановити його навіть у ванну кімнату, де можна не боятися потрапляння вологи на прилад.

Тепловентилятор є найбільш недорогим обігрівачем, як правило, дуже компактним. Його відрізняє відкритий нагрівальний елемент, за яким розташований вентилятор. При нагріванні спіралі тепле повітря поширюється по кімнаті. Нагрівальний елемент може бути виконаний з металу, кераміки. Останній вважається найкращим, тому що не випалює кисень. З плюсів можна відзначити компактність, оскільки його можна легко переносити з кімнати в кімнату, або взяти з собою на дачу.

Підбивши підсумок, можна сказати, що з усіх перерахованих вище обігрівачів найкращий конвектор. Він економічніший, ефективніший, можна використовувати навіть у вологому приміщенні, кілька варіантів монтажу. Варто відзначити тільки вищу ціну на прилади даного типу в порівнянні з іншими, але його плюси покривають високу вартість.

Джерело – http://weldtec.com.ua/vybor-obogrevatelya-dlya-doma

Відповісти