Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

ПП “Галмікроклімат” пропонує один з найефективніших методів утеплення приміщень, а саме - НАПИЛЕННЯ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ (ППУ). Такого роду утеплення вже десятки років застосовується в США, Канаді та країнах Європи. В Україні утеплення методом напилення ППУ з кожним роком набуває більшого поширення, оскільки забезпечує кращі показники по тепло- та шумоізоляції в порівнянні з іншими методами утеплення (пінополістирольні плити, мінвата та ін.).

 roof_photo_CPI  basf-head

Ми працюємо з одним із найвідоміших виробників компонентів для систем напилення ППУ, а саме німецькою фірмою BASF, що гарантує якість та гарантію на довгі роки. Професійний підхід до виконання робіт, обізнаність в сфері утеплення приміщень та кваліфікованість працівників  - гарантія комфортного мікроклімату Вашого приміщення на довгі роки.

Також пропонуємо до Вашої уваги утеплення фасадів різного роду теплоізолюючими матеріалами (пінопласт, мінеральна вата і т.д.), що дозволяє економити навіть до 50% тепла та відповідно Ваші гроші. Завдяки фаховості наших спеціалістів та якості вибраних матеріалів досягається максимальний ефект від утеплення. Не зволікайте, звертайтеся до нас – ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант утеплення Вашого будинку!

269002-1303

7676

Зображення0823

34