Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

Перелік запитань, які найчастіше виникають щодо утеплення ППУ

Запитання: Чи справді крім тепло-властивостей пінополіурітан володіє і гідро – властивостями?

Відповідь: Так, дійсно пінополіуретан володіє гідроізоляційними властивостями, причому зі збільшенням щільності гідроізоляційні властивості зростають. Пінополіуретани щільністю 50-80 кг/м3 здатні виносити величезні механічні навантаження при цьому бездоганно зберігати гідроізоляційні властивості більше 50 років. Пінополіуретани з щільністю 35 і нижче не рекомендується використовувати без додаткової гідроізоляції (якщо вона необхідна), якщо можливі механічні навантаження. Пінополіуретан є не тільки хорошим гідроізолятором, але і хорошим пароізолятором. А, як відомо, паронепроникні матеріали – гідронепроникні.

 

Питання: Чи можна провести утеплення дахів вашої піною?

Відповідь: Можна утеплити дах нашої «піною». Про технології утеплення «піною» покрівлі (даху) Ви можете прочитати на нашому сайті або зв’язавшись з нами по телефону.

 

Питання: Чи можна застосувати теплоізоляцію ппу в якості пароізоляції, замість плівки? При будівництві плівку не встановили.

Відповідь: Теплоізоляція ППУ застосовується в якості пароізоляції. Пінополіуретан володіє хорошими пароізоляційними властивостями.

 

Питання: Чи ефективне утеплення пінополіуретаном горища?

Відповідь: Практика показала, що використання в якості утеплювача пінополіуретан в горищному перекритті дає чудовий ефект. Напилення ППУ шаром в 20-30 мм дозволяє ефективно утеплити і ліквідувати всі щілини, що дає набагато більший ефект, ніж 200 мм мінвати (добре пропускає через себе тепле повітря), та ще покладеної зі щілинами (а без щілин не буває).

 

Питання: В чому суть теплоізоляції методом напилення ППУ?

Відповідь: Суть методу напилення ППУ полягає у виготовленні теплоізоляційного матеріалу безпосередньо на місці, в якому він необхідний. Причому теплоізоляційний матеріал, який ми отримуємо, крім неперевершених теплоізоляційних властивостей, має ще одну, причому найголовнішу перевагу – відсутність швів (безшовний матеріал).