Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

Компанія “Галмікроклімат” надає послуги з підбору та встановлення систем вентиляції, кондиціонування та осушення повітря різного роду приміщень.

Вентиляція

IMG_2237_1Вентиляція дає змогу підтримувати комфортні параметри внутрішнього повітря, видаляючи при цьому надлишки теплоти, вологи та інших шкідливих речовин.

Як відомо для правильного вибору та розрахунку системи вентиляції Вам знадобиться допомога фахівця. При проектуванні та безпосередьно під час монтажу систем вентиляції спеціалісти нашого підприємства застосовують обладнання відомих світових та вітчизняних виробників, таких як VBW, Systemair, Juwent, VTS Clima, АСМ, Інтеркондиціонер тощо.

Детальніше

 

 VBW_Engineering  logo_systemair_2  juwent  acm1

У нас налагодженні хороші взаємовигідні партнерські відносини з постачальниками вентиляційного обладнання в Україні, тому ми пропонуємо своїм клієнтам найоптимальніший варіант за прийнятну ціну.

Кондиціонування

cond_dom_1Кондиціювання – це сукупність систем, що застосовуються для створення мікроклімату в приміщеннях.

Особливості кондиціонування є поєднання різних систем обробки та покращення якості внутрішнього повітря приміщень (вентиляції, охолодження, очищення, зволоження, осушення тощо). Системи кондиціювання поєднують в собі як декілька функцій одночасно, так і кожну окремо.

В розумінні людей кондиціонер виконує функцію лише охолодження повітря. Проте сьогодні навіть найпростіші кондиціонери забезпечують різноманітні можливості для покращення повітря приміщення квартири (очищення, іонізація, тощо.) Крім того, сучасний кондиціонер можна підібрати під будь-який інтер’єр приміщення, а інверторні технології забезпечують значну економію електроенергії та зменшення шуму.

Важливою та необхідною умовою надійної роботи системи кондиціонування є правильний його монтаж та подальша експлуатація після встановлення. Тому таку справу необхідно довірити спеціалісту.

Фахівці нашого підприємства пропонують встановлювати кондиціонери провідних світових виробників Daikin, McQuay, Carrier, LG, Toshiba, Panasonic, котрі зарекомендували себе на ринку з кращої сторони.

panasonic_logo toshiba_logo mitsubishi1_logo carrier_logo logo1_LG

 

Розрахунок потужності кондиціонера

Осушення

DSC_0022

Підвищена вологість повітря приводить до передчасного руйнування будинків, викликає корозію металевих конструкцій, знижує опір ізолюючих матеріалів. У приміщенні з надмірно вологим повітрям крім конденсату появляються  також грибок і пліснява. Щоб запобігти утворенню надмірної вологості потрібно застосовувати осушувач повітря. Він видаляє з повітря приміщення надлишкову вологу та підтримує вологість на заданому рівні. Ми допоможемо підібрати осушувач для конкретнго приміщення, щоб забезпечити комфортні умови перебування в ньому.

Hidros