Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

          Для вирішення питання автономної каналізації ми пропонуємо один з найоптимальніших способів очищення побутових стоків – систему «BIO – Clean Water Technology» (Bio-CWT), розроблену в Чехії на основі досвіду конструювання та експлуатації промислових аеротенків, які повністю відповідають умовам застосування в суворих кліматичних умовах. Виходячи з особливливостей Вашого конкретного об’єкту, ми правильно розрахуємо та підберемо очисну споруду, фахово змонтуємо її з урахуванням особливостей місцевості, підключимо та надамо гарантію на експлуатацію. Також додамо документи відповідності санітарним умовам.

          У очисній споруді очищення стічної води проходить повний цикл, аж до видалення азоту, а активний мул, що видаляється, екологічно чистий і його можна використовувати для добрива.

valec-zepredu-2

Bio-Clean Water Technology

vnitrek-1

Модель Bio-CWT-70 (В розрізі)

          Установки біологічної очистки побутових стоків Bio-CWT надзвичайно зручні в експлуатації та відповідають всім нормативам України з очищення стічних вод. Обслуговування установок не потребує спеціальної техніки та персоналу.

          Установка довговічна, тому що корпус виконаний з поліпропілену, який не схильний до корозії. Вона працює без зниження якості очищення в зимових умовах. Тепер не потрібно ставити очисні споруди поблизу під’їзних доріг, а зовнішній вигляд установки не зіпсує ваш ландшафт. Відсутність поганих запахів дозволяє монтувати установки поблизу будов, а при необхідності – в підвалах.

valec-zepredu-2

Модель Bio-CWT-70 (Вид  збоку)

vnitrek-1

Модель Bio-CWT-70 (Вид зверху)

Переваги застосування установки біологічного очищення побутових стоків «BIO – Clean Water Technology» (Bio-CWT):

 - кришка знаходиться над поверхнею землі;

 - установка виконана в єдиному корпусі;

 - повна водонепроникність корпусу установки за рахунок технології зварювання;

 - можливість відведення очищеної води самопливним або примусовим способами.