Партнери


Лічильник

Ми в соцмережі

facebook-icon
Пошук

          У Вас виникла потреба у системі опалення і Ви розумієте, що зіткнулися з непростим завданням. Ринок опалювальної техніки не стоїть на місці і на сьогоднішній день є дуже великим, повним різноманітних технологій. Осягнути весь об’єм інформації забирає Вам масу дорогоцінного часу. Тому зазвичай доводиться довіритись компанії, проектно-монтажній організації, яка допоможе правильно вибрати тип системи та виробників обладнання.

 roof_photo_CPI  basf-head

         З ким працювати, кого вибрати, часто виникає питання, так щоб не переплачувати і отримати якісний продукт. Зрозуміло, що обирати слід серед відомих світових марок, лідерів ринку, які завжди працюють над розробкою новинок, покращенням та доведенням до досконалості існуючих систем та технологій. На сьогоднішній день такими лідерами є Buderus, Herz, Aquaterm, Honeywell, Gruhdfos, Danfoss та деякі інші. На них рівняються інші виробники. Вони задають всім темп і тон. Великі компанії спроможні виконувати гарантійні зобовязання.

            Ми допоможемо Вам мати систему опалення світового рівня. Ми працюємо з обладнанням лідерів ринку та гарантуємо якість виконання наших робіт. Ми “перещупали” різні технології, сформували бачення, проаналізували усі за та проти з урахуванням економічної складової. Під Ваш конкретний об’єкт ми запроектуємо ту систему або комплекс систем, які задовілнять усі Ваші побажання. Ми допоможемо Вам заощадити гроші, на тому що можна, так щоб не втратилась якість та працездатність систем

Розрахунок потужності котла